| Total weight | 220 g |
| Wheel size | 110 mm |
| Wheel material | aluminium |
| Shape of rubber | rounded |
| Wheel center design | Spoked |
| Bearings | ABEC 9 |
| Hardness of the wheel | 90 |
| Wheel width | 24 mm |
| The width of the rubber wheels | 24 mm |
| For axle diameter | 8mm |
| Number of pieces in the package | 1 piece |
| Wheel rubber color | Black |
| The color of the center of the wheel | Black |
| Designed in | Germany |
| Made in | China |
Super wheels from the famous rider Archie Cole. The wheels have a diameter of 110 mm and a width of 24 mm. The wheels have an aluminum center, which is fitted with ABEC9 bearings.
| Total weight | 220 g |
| Wheel size | 110 mm |
| Wheel material | aluminium |
| Shape of rubber | rounded |
| Wheel center design | Spoked |
| Bearings | ABEC 9 |
| Hardness of the wheel | 90 |
| Wheel width | 24 mm |
| The width of the rubber wheels | 24 mm |
| For axle diameter | 8mm |
| Number of pieces in the package | 1 piece |
| Wheel rubber color | Black |
| The color of the center of the wheel | Black |
| Designed in | Germany |
| Made in | China |