| Size | 53-55 cm |
| Scroll wheel | Yes |
| Protectors for | freestyle sports |
| Size | S - (53-55 cm) |
| Type of protectors | Helmet |
| Color | černá |
| Outer material | Polycarbonate |
| Designed in | Germany |
| Interior material | EPS safety padding |
| Made in | China |
| Securing | magnetic clip |
| Adjustable size | Yes |
| Size | 53-55 cm |
| Scroll wheel | Yes |
| Protectors for | freestyle sports |
| Size | S - (53-55 cm) |
| Type of protectors | Helmet |
| Color | černá |
| Outer material | Polycarbonate |
| Designed in | Germany |
| Interior material | EPS safety padding |
| Made in | China |
| Securing | magnetic clip |
| Adjustable size | Yes |