| Freestyle scooter for | moderately advanced riders |
| Total weight | 3900 g |
| For rider height | 135-165 cm |
| Backsweep | No |
| Height of handlebars | 620 mm |
| The width of the handlebars | 560 mm |
| Height of the handlebars from the ground | 860 mm |
| Material of the handlebars | steel |
| Handlebar outer diameter | 32 mm |
| Internal handlebar diameter | 28 mm |
| The shape of the handlebars | Shape T |
| Length of the board | 495 mm |
| Deck Width | 120 mm |
| Footspace | 340 mm |
| Deck angle | 82,5 |
| Concave | Yes |
| Deck material | aluminum 6061 T6 |
| Neck deck | one-piece |
| Dropout shape | Peg Cut (standard shape) |
| Clamp type | two screws |
| Inner diameter of the sleeve | 35 mm |
| Type of headform according to the board | Integrated |
| Head assembly | threadless |
| Bearings of head assembly | industrially |
| Fork type | threadless, one-piece |
| Fork material | aluminium |
| Wheel size | 120 mm |
| The width of the rubber wheels | 26 mm |
| Wheel width | 24 mm |
| Wheel center design | Spoked |
| Wheel material | aluminium |
| Bearings | ABEC 9 |
| Compression system | IHC |
| Brake type | Flexless (Flex) |
| Brake material | cloak |
| Load capacity | 100 kg |
| Color | černá |
| Color | žlutá |
| Designed in | Czech |
| Made in | Czech |
Jsi p okročilý jezdec ve v ýškovém rozmezí 1 40-170 cm a sháníš něco pořádnýho na s treet i do s kateparku? Tak tenhle build up je p řesně pro tebe! Na koloběžce jsou ocelová řidítka Ethic Tr i anon s rozmě ry 620x560 mm. Na řidítkách jsou nasazené Addict gripy o dél c e 180 m m a Addict objí m ka. Celá koloběžka funguje na bázi IHC kompresního systému, který je propojen s bezzávitovou jednodílnou Ethic Merrow v3 vidl icí. Plynulé otáčení koloběžky zajišťuje bezzávitové a hlavně integrované Scootshop hl avové složení. Na spodku koloběžky se pyšní deska Blunt Prodigy o rozměr ech 495 mm na délk u, 120 mm na šířku a 340 mm jako footspa ce. A jako t ř ešnič ku n a dort jsme zvolili Blunt Delux kolečka o velikosti 110 mm s šířkou gumy 26 mm.
The main advantages:
Specifications: