| Total weight | 1500 g |
| Height of handlebars | 700 mm |
| The width of the handlebars | 600 mm |
| Backsweep | Yes |
| Material of the handlebars | steel |
| Notch | Yes |
| Adapter Bar | No |
| Handlebar outer diameter | 35 mm |
| Internal handlebar diameter | 32 mm |
| Handles for compression | HIC |
| The shape of the handlebars | Shape Y |
| Color | black |
| Designed in | France |
| Made in | China |
Výborné, velká, ocelová řídítka. Doporučujeme všem OG riderům. Skvělé na street.
Specifikace:
| Total weight | 1500 g |
| Height of handlebars | 700 mm |
| The width of the handlebars | 600 mm |
| Backsweep | Yes |
| Material of the handlebars | steel |
| Notch | Yes |
| Adapter Bar | No |
| Handlebar outer diameter | 35 mm |
| Internal handlebar diameter | 32 mm |
| Handles for compression | HIC |
| The shape of the handlebars | Shape Y |
| Color | black |
| Designed in | France |
| Made in | China |