| Total weight | 1340 g |
| Height of handlebars | 700 mm |
| The width of the handlebars | 610 mm |
| Backsweep | No |
| Material of the handlebars | steel |
| Notch | No |
| Adapter Bar | No |
| Handlebar outer diameter | 32 mm |
| Internal handlebar diameter | 28 mm |
| Handles for compression | SCS |
| The shape of the handlebars | Shape T |
| Color | clear |
| Designed in | Poland |
| Made in | China |
Solid, steel handlebars. The handlebars are made of high- quality heat- treated steel. Excellent T handlebar for demanding riders. The handlebars are not notched, they are for SCS .
| Total weight | 1340 g |
| Height of handlebars | 700 mm |
| The width of the handlebars | 610 mm |
| Backsweep | No |
| Material of the handlebars | steel |
| Notch | No |
| Adapter Bar | No |
| Handlebar outer diameter | 32 mm |
| Internal handlebar diameter | 28 mm |
| Handles for compression | SCS |
| The shape of the handlebars | Shape T |
| Color | clear |
| Designed in | Poland |
| Made in | China |